شهر مقدس مشهد به واسطه وجود بارگاه ملکوتی هشتمین امام شیعیان حضرت امام رضا(ع) از گذشته تاکنون، همواره مورد توجه خیل مشتاقان و علاقه مندان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به شمار می آید. از دیرباز تاکنون، به طور معمول شهرها و مناطق دارای جاذبه های توریستی مکان هایی پررونق از لحاظ اقتصادی به حساب می آمده اند که برخورداری از این جاذبه ها زمینه ساز حضور صنعتگران و هنرمندان در آن نواحی شده است.

حضور این قشر از مردمان در هر منطقه در کنار اعتلای فرهنگی، خود منجر به رونق گردشگری و کانونهای اقتصادی شده و به تبع آن بازارهای گوناگون پدید می آمده اند. عمده خرید مسافران و گردشگران که از آن با عنوان سوغات و تحفه آن دیار یاد می شود، از همین بازارها بوده و آوازه برخی گستره جهانی یافته است.  پس از بررسی ها و مطالعات صورت گرفته عدم وجود بازار اختصاصی سوغات در محدوده فوق ،جهت ایجاد رفاه هر چه بیشتر برای زائرین بسیار ملموس است. از اینرو پیشنهاد #تیمچه_سوغات #آراد با غرفه های متعدد سوغات از جمله سوغات خوراکی و هنری مطرح گردید .

فاصله ی 200 متری #برج_آراد تا حرم مطهر رضوی و واقع شدن این مجموعه در یکی از پرترددترین خیابان ها با حضور هتل ها و مجتمع های اقامتی متعدد شرایط خوبی برای ایجاد این #تیمچه_سوغات فراهم نموده است.

  • images1

اطلاعات تماس:
برج تجاری اقامتی آراد ، مشهد ، حرم مطهر رضوی ، خیابان شیرازی ، شیرازی 5
قراردادها و فروش : سازمان فروش : مشهد حرم مطهر به سمت چهارراه شهدا ، بین ایت الله شیرازی 9 و 11
تلفن تماس: 05138184