اقامتی خوش در جوار حرم مطهر رضوی

✅در عصر حاضر نحوه گذراندن تعطیلات و اوقات فراغت توسط مردم دچار تغيير و تحول اساسي شده است. اغلب افراد ترجيح مي دهند از اين فرصتها استفاده کنند تا هم اوقات خوبي را در کنار خانواده و دوستانشان بگذرانند و هم از اماکن گردشگري داخل و خارج از کشورشان ديدن کنند.
به همين دليل، هم در سال هاي اخير گردشگري در سراسر دنيا کاملا توسعه يافته و متحول شده است و اين موضوع تاثير فراواني بر صنعت هتل داري و نحوه مديريت مراکز اقامتي گذاشته است. خدمات صنعت هتل داري، اصلي ترين حلقه توسعه صنعت جهان گردي را تشکيل مي دهد.
اگر مسافر مطمئن نباشد که در مقصد آرامش خواهد داشت، قطعاً از سفر چشم پوشي خواهدکرد. هتلها و مراکز اقامتي که شرايط مناسبي براي اقامت مسافر فراهم مي کنند نقش بسيار تاثير گذاري بر افزايش شمار مسافراني دارند که به آن نقطه از دنيا سفر مي کنند. مسافري که فرسنگها از خانه و کاشانه خود دور شده تا از منطقه اي توريستي ديدن کند، اگر راحتي و آسايش خانه را حس کند، مطمئناً نه تنها خود از اين سفر لذت می برد و تصميم می گيرد اين تجربه را تکرار کند، بلکه در بازگشت اطرافيان و آشنايانش را ترغيب مي کند که اين سفر را تجربه کنند. به همين دليل هم هست که مديران هتل ها و مراکز اقامتي واقع در اماکن گردشگري تمام تلاش خود را به کار می گيرند تا حداکثر امکانات و تسهيلات را با قيمتي متناسب در اختيار مسافران قرار دهند. اين آسايش و راحتي بايد براي تمام مسافران از هر قشر و طبقه ا ي که باشند، فراهم شود.
✅ مشهد مقدس سالانه پذیرای بالغ بر حدود 25 میلیون زائر و مسافر داخلی و قریب به دو میلیون توریست خارجی است، این درحالی است که در افق ۱۴۰۴ قرار است میزبان ۵۰ میلیون زائر باشیم و این لزوم توسعه مراکز اقامتی و هتل ها ر ا نشان می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.