کارگاه آموزشی مدیریت مراکز خرید

کارگاه آموزشی مدیریت مراکز خرید

چهارمین کارگاه آموزشی بین المللی مدیریت مراکز خرید و بررسی رویکردهای نوین صنعت خرده فروشی کشور، در مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران (ایران مال) با حضور 700 نفر از اعضای خانواده بزرگ مراکز تجاری کشور در تاریخ 30 خردادماه 98 با میزبانی شرکت تجارت طلایی برگزار گردید.

در این رویداد بزرگ که مدیران ارشد برترین مراکز تجاری و برندهای معتبر سطح کشور حضور داشته اند، برج آراد نیز به عنوان حامی اصلی حضور پررنگی داشت. این حضور در چند بعد شامل تبلیغات رویداد، غرفه نمایشگاهی، پانل پرسش و پاسخ محسوب می شد.

در بخش تبلیغات ایونت، لوگوی برج آراد در سطح گسترده ای در تبلیغات شهری و مجازی، استندها و رول آپ های مسیر نمایشگاه، میکسون و… به چشم می آمد. همچنین غرفه نمایشگاهی برج آراد در جنب درب ورودی سالن اصلی همایش قرار داشته که از این طریق همکاران بهره برداری و فروش قادر بودند تا مذاکرات و ارتباطات بسیار ارزشمندی با مدیران ارشد برندهای مختلف داشته باشند.

در پانل اصلی پرسش و پاسخ که به مدیران جوان و موفق سال در حوزه ماکز خرید و خرده فروشی اختصاص داشت مدیرعامل محترم برج آراد به همراه جمع دیگری از برندها به سئوالات مطروحه جواب داده و در بخش های مختلف تلاش شد تا با شفاف سازی آموزش های غیرمستقیم ارزشمندی به حاضرین نیز داده شود.

تجربه حضور در چنین همایش و کارگاه های آموزشی باعث گسترش ارتباطات مراکز خرید با برندهای معتبر خرده فروشی گردیده و از سویی هم باعث تعاملات سازنده، آموزش و رشد مراکز خرید و برندها خواهد شد که بتوانند سطح کیفی خود را در قبال تعهدی که به مشتریان خود دارند ارتقا بخشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.